Pre plnú funkčnosť stránky, prosím, povoľte Javascript vo Vašom prehliadači.

REFERENCIE

2021

MWS Casting s.r.o.

Reštrukturalizácia

Výroba hliníkových odliatkov vysokej kvality. Hlavný segment je aktuálne automobilový priemysel. Podnik vyrába širokú škálu hliníkových odliatkov pre renomované automobilové skupiny.

Tieto odliatky majú široké uplatnenie a preto ich používajú mnohé špičkové svetové firmy pričom podnik dokáže splniť špeciálne požiadavky na pevnosť, tenkostenné komponenty pri zachovaní špecifických vlastností ako je olejotesnosť či vodotesnosť.

2020

FOLPACK s.r.o.

Reštrukturalizácia

Hlavným zámerom projektu firmy FOLPACK s.r.o., je výroba primárnych LDPE, HDPE, MDPE a LLDPE hadíc, polohadíc a plochých fólií od šírky 80 mm až do šírky 1.600 mm a hrúbkach od 0,018 mm (u HDPE už 0,008 mm) až do hrúbky 0,16 mm, vyhodnoteným ako nedostatkový sortiment v segmente, ktorý je základovým materiálom pre následnú výrobu konfektáže.2020

PROFIKA Sk s.r.o.

Reštrukturalizácia

Strojárska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť rovnomennej českej spoločnosti, výhradného dovozcu obrábacích strojov Hyundai a Hanwha do Českej a Slovenskej republiky.

V portfóliu je aj divízia spoločnosti Naradex, ktorá vznikla ako samostatný útvar ZSNP a.s. Žiar nad Hronom so zameraním sa na konštrukciu a výrobu náradia pre lisovne, formy a kokily pre zlievarne a ostatnú strojársku výrobu.

2020

HotFer, spol. s r. o.

Reštrukturalizácia

Spoločnosť bola založená v roku 2009 pričom ťažisko jej podnikania je v oblasti delenia, ohýbania hutného materiálu, zvárania MIG-MAG, TIG a obalená elektróda. Spoločnosť je modernou výrobnou firmou so stabilným kmeňom zákazníkov pre zákazkovú výrobu.

2020

KTP Group, s.r.o.

Reštrukturalizácia

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2000. Administratívno–technický personál (konštruktéri elektrických a strojných zariadení, odborní pracovníci VTZ, školiaci pracovníci, ekonomickí a administratívni pracovníci) spolu s výkonným personálom (zvárači, zámočníci a elektrikári) zabezpečujú komplexné technické riešenia presne podľa potrieb viacerých domácich i zahraničných firiem.

2020

TIZIA, spol. s r.o.

Reštrukturalizácia

Spoločnosť ja masterfranchiser značky Coffeshop Company pre štáty V4 je popredným distribútorom kávy. Okrem kávových nápojov ponúka čaje, ne-kávové, ľadové nápoje, smoothies, limonády, ale aj zákusky a slané občerstvenie (sendviče, panini). Predáva aj doplnkový sortiment vlastných merchandise produktov – šálky, hrčeky, čaje, konvičky na kávu a čaj, sirupy a samozrejme balenú kávu.

2018

PETERSON - AUTODIELY, s.r.o.

Reštrukturalizácia

Spoločnosť zaoberajúca sa dodávkou autodielov, servisnej techniky pre autoservisy a poradenskou činnosťou v oblasti nákupu automobilového príslušenstva. Dlhoročné skúsenosti v oblasti automotive.

Odvrátenie hroziaceho konkurzu vyhláseného na majetok spoločnosti, zníženie úverovej zadlženosti, obnova vzťahov s kľúčovými dodávateľmi a vykonanie vnútornej reštrukturalizácie spoločnosti.

2018

KALITEK - SLOVAKIA, s.r.o.

Reštrukturalizácia

Výroba, dodaj, montáž a realizácia projektov v oblasti hliníkových dverí, okien a konštrukcií. Pôsobnosť na území ďalších štátov EU.

Vykonanie formálnej reštrukturalizácie s cieľom zníženia stavu záväzkov a zabránenie hroziacemu konkurzu. Obnova vzťahov s kľúčovými obchodnými partnermi. Rozšírenie územnej pôsobnosti.


2018

IVAN metal s.r.o.

Reštrukturalizácia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Suscipit, excepturi modi cupiditate ipsam molestiae eveniet incidunt nostrum atque alias dicta? Quos, quisquam iusto numquam dicta vel voluptatem aperiam voluptas similique!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Suscipit, excepturi modi cupiditate ipsam molestiae eveniet incidunt nostrum atque alias dicta? Quos, quisquam iusto numquam dicta vel voluptatem aperiam voluptas similique!


2017

KUPEX spol. s.r.o.

Reštrukturalizácia

Výroba hotových výrobkov z kuracieho, morčacieho a bravčového mäsa s vysokým podielom ručnej práce. Produkty dodávané do západných krajín Európskej únie.

Zníženie úverovej zadlženosti, predĺženie splatnosti bankových záväzkov a obnova obchodných vzťahov.


2016

LLZ Servis, s.r.o.

Reštrukturalizácia

Predaj hutníckeho materiálu – nerezová oceľ, hliník, meď, mosadz, bronz, corten a ďalšie. Delenie materiálu, poradenská činnosť, predaj a doprava.

Zníženie zadlženosti formou formálnej reštrukturalizácie, obnova predaja a opätovné získanie dôvery obchodných zahraničných partnerov.


2015

COMPEL RAIL, a.s.

Reštrukturalizácia

Konštrukčný vývoj a výroba traťových strojov s viac ako 40 ročnou tradíciou v oblasti pôsobenia. Stovky vyrobených mechanizácii a strojov, pracujúcich vo viacerých krajinách sveta.

Zníženie zadlženosti formou formálnej reštrukturalizácie, docielenie konsenzu medzi spoločnosťou a jej veriteľmi, obnova obchodných vzťahov a nastavenie stratégie a pravidiel ďalšieho fungovania.